Wybory do Samorządu Primary Programme

14 października odbyły się wybory do samorządu szkolnego Primary Programme. Każda klasa wytypowała dwoje reprezentantów. Mieli oni okazję zaprezentować się w krótkim filmie, który został wyświetlony we wszystkich klasach w dniu wyborów. Kandydaci na przewodniczącego byli świetnie przygotowani, stworzyli plakaty, na których przedstawili swoje ciekawe i kreatywne pomysły na szkolne działania. Liczba oddanych głosów na wszystkich kandydatów była bardzo wyrównana, mimo że poszczególne klasy nie mogły głosować na swoich reprezentantów.

Z przyjemnością przedstawiamy Samorząd w roku szkolnym 2019/202: przewodniczącą została Mei ze stage 6, a jej zastępcami Seoyeon ze stage 4 oraz Aleksander ze stage 5b.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!