O prywatnej szkole międzynarodowej CSIS Katowice

Complex of Silesian International Schools oferuje Państwu i Państwa dziecku edukację na najwyższym światowym poziomie. Jako jedyna szkoła na Śląsku proponujemy Państwu kompletny zakres kształcenia, począwszy od nauczania początkowego aż po liceum i maturę według dwóch znanych i cenionych w całym świecie programów. Są nimi: Program Cambridge International Examinations oraz International Baccalaureate Diploma Programme.

Nasza Szkoła już w 2007 roku uzyskała certyfikat University of Cambridge International Examinations. Instytucja ta (obecnie: Cambridge Assessment International Education) jest największą na świecie i działającą w 150 krajach organizacją zajmującą się edukacją dzieci i młodzieży. Nasza Szkoła program ten oferuje już na etapie nauczania początkowego, kończąc etapem odpowiadającym brytyjskiemu gimnazjum:

• Cambridge Primary Programme (nauczanie początkowe)
  • Checkpoint (szkoła podstawowa )
  • International General Certificate of Secondary Education (gimnazjum)

„Cieszymy się z akredytacji dla Complex of Silesian International Schools w Centrum Edukacji Międzynarodowej. Z przyjemnością oczekujemy długiej i owocnej współpracy, przynoszącej korzyści uczniom w całym regionie.” - Ann Puntis, dyrektor Univeristy of Cambridge International Examinations (obecnie: Cambridge Assessment International Education)

Certyfikat dla Complex of Silesian International School poświadczający, iż szkoła jest członkiem Cambridge International Primary ProgrammeCertyfikat dla Complex of Silesian International School poświadczający, iż szkoła jest członkiem Cambridge International Primary Programme

Naszą szkołę znajdziesz tutaj.*

Natomiast wszystkich absolwentów gimnazjum zainteresowanych Międzynarodową Maturą (International Baccalaureate Diploma Programme) zapraszamy do nauki w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym im. M. Wańkowicza. Baccalaureate Diploma Programme jest obecny w ponad trzech tysiącach placówek oświatowych w 125 krajach. Program Międzynarodowej Matury istnieje od prawie 50 lat, a w naszej placówce podobnie jak CIE od 2007 roku. Przygotowujemy uczniów do podjęcia studiów w uczelniach wyższych na całym  świecie.

• International Baccalaureate Diploma Programme (liceum)

* Kandydaci zewnętrzni czyli nie uczęszczający do szkół objętych systemem Cambridge nie mogą przystępować do egzaminów IGCSE w Complex of Silesian International Schools.