Wielki sukces absolwentki naszego Wańkowicza

Jesteśmy niezwykle dumni, mogąc Wam obwieścić, że

Nasza Absolwentka Magdalena Chowańska

zdobyła:

INDYWIDUALNĄ NAGRODĘ 46. FESTIWALU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH W GDYNII  ZA MONTAŻ FILMU "INNI  LUDZIE"

Magdalena Chowańska skończyła nasze liceum, mając już skrystalizowane plany. W czasie nauki w Wańkowiczu nieraz dałą się poznać jako utalentowana montażystka bardzo ciekawych krótkich filmów. Po maturze wybrała studia "Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej" na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, które ukończyła w 2011 roku, a następnie "Montaż Filmowy" na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi.

Jest niezwykle kreatywną i pracowitą montażystką, ale także asystentką reżysera, reżyserką. Nie bała się i nie boi podejmować nowych wyzwań.

Z całego serca gratulujemy MAGDZIE sukcesu i jesteśmy pewni, że to nie jest ostatnie Jej słowo.