The Voice of the World

Piąta edycja The Voice of the World – międzyszkolnego konkursu piosenki międzynarodowej – już za nami. Tym razem zaskoczyła nas liczba zgłoszeń. Zawitało do nas aż 12 szkół z dwudziestoma siedmioma uczestnikami. W auli Complex of Silesian International Schools rozbrzmiewały tradycyjnie języki angielski, niemiecki czy hiszpański, ale pojawiły się też piosenki w języku polskim, rosyjskim i japońskim! Poziom co rok coraz wyższy. ….osobowe jury miało twardy orzech do zgryzienia. Zwycięzca jednak może być tylko jeden. Laureatami konkursu zostali: miejsce 3 – Marysia z Complex of Silesian International Schools, miejsce drugie - Julia ze szkoły im. Moniuszki w Katowicach. Najpiękniej wybrzmiała jednak piosenka „Zakazany owoc” w wykonaniu Zuzi z Zespołu Przedszklno-Szkolnego nr 1 w Siemianowicach Śląskich. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie, a opiekunom za miłe komentarze – dają motywację, aby z niecierpliwością czekać na kolejną edycję.