The First Day of Spring – RAINBOW DAY

Pierwszy Dzień Wiosny został hucznie powitany przez uczniów i nauczycieli szkoły podstawowej Complex of Silesian International Schools 21 marca w hali sportowej naszej szkoły.

W tym roku czekało na dzieci siedem linowych stacji symbolizujących kolory tęczy, a wśród nich:

• Slackline
  • Watch Out! Plastic Bags!
  • Bottle Cups Challenge
  • Plastic Cups Blowing Challenge
  • Swinging Tunnel
  • Do not touch It
  • Pulling the Line.

Tym razem to nie dzieci rywalizowały między sobą, lecz stacje, którą wybierały jako najlepszą i najciekawszą po szalonej zabawie.

Pani Paulina Doligalska, której serdecznie dziękujemy za pomoc, nie tylko w przygotowaniu poszczególnych stacji sportowychk sprawowała opiekę przy kąciku, w którym czekały na dzieci zdrowe przekąski i woda mineralna gasząca pragnienie po aktywności ruchowej.

Atmosfera szaleństwa i radości dziecięcej udzieliła się również nauczycielom, którzy aktywnie pomagając i uczestnicząc, zapomnieli o szarej codzienności. Pozwalając sobie na odrobinę spontanicznej zabawy wśród swoich uczniów, stali się przez chwilę jednymi z nich :)

Okrzyki, piski dzieci, muzyka i śmiech wypełniły halę sportową tego dnia, witając Wiosnę 2019!

Dziękujemy wszystkim za piękne chwile, życzymy wspaniałej, kwitnącej, pachnącej i niosącej nową nadzieję WIOSNY :)

Ze sportowymi pozdrowieniami

Nauczyciele wychowania fizycznego