Szkoła międzynarodowa w Katowicach - CSIS Katowice

Logo Complex of Silesian International School
  • ul. Wincentego Witosa 18
  • 40-832 Katowice
Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice Uczniów i Nauczyciele,
Kochani Uczniowie,

Z nieukrywanym przejęciem i wielką radością przychodzi mi poinformować Państwa, że w rezultacie zorganizowanej w przedświątecznym okresie, naszej szkolnej aukcji internetowej na rzecz Hospicjum Cordis w Katowicach udało się nam zgromadzić niebagatelną kwotę prawie 13 tysięcy złotych!
 
Serca doprawdy nam rosły, kiedy najpierw oglądaliśmy zwiększającą się z dnia na dzień liczbę przynoszonych przez Państwa, zakupionych, a nierzadko wykonanych przez uczniów samodzielnie, przepięknych przedmiotów do wystawienia na aukcji. A później, już w trakcie trwających licytacji przecieraliśmy z niedowierzaniem oczy, obserwując uzyskaną na rzecz Hospicjum kwotę, przekraczającą w szybkim tempie trzy, pięć, osiem a wreszcie dziesięć tysięcy złotych! Obecnie pozyskana suma, będąca wynikiem niesamowitej Państwa ofiarności, okazanego wielkiego serca i ogromnego zaangażowania, wynosi 12 844 złote i nadal powoli rośnie! Zostanie ona, jak deklarowaliśmy wcześniej, w całości przekazana na rachunek katowickiego Hospicjum Cordis.
 
Szanowni Państwo,
Pragnę serdecznie podziękować i pogratulować Wszystkim, którzy włączyli się w to chlubne i przepiękne przedsięwzięcie: Nauczycielom, których pomysłem było zorganizowanie aukcji i którzy potem zajęli się jej organizacją; Uczniom, którzy tak ochoczo podeszli do zaproponowanej inicjatywy i wreszcie, w szczególny sposób, Rodzicom Uczniów naszej Szkoły. Bez Państwa wielkiej empatii i otwartości na drugiego człowieka, logistycznego wsparcia naszego przedsięwzięcia, a wreszcie finansowego zaangażowania w przygotowanie czy zakup wystawionych na aukcji przedmiotów i, co najważniejsze, udział w samej licytacji nie cieszylibyśmy się dzisiaj tak ogromną sumą zebranych środków. Współpraca z Ludźmi o tak wielkim sercu to dla nas zaszczyt!

Życząc Wszystkim z Państwa szczęścia i powodzenia na każdy dzień nowego roku, w który wkroczyliśmy raptem parę dni temu, jeszcze raz proszę Państwa o przyjęcie moich serdecznych podziękowań i gratulacji.

 
Z wyrazami szacunku,
Jolanta Kałuża
Dyrektor Szkoły
POWRÓT