Szkoła międzynarodowa w Katowicach - CSIS Katowice

Logo Complex of Silesian International School
  • ul. Wincentego Witosa 18
  • 40-832 Katowice

21 marca 2018 r. w hali sportowej naszej szkoły uczniowie Complex of Silesian International School świętowali Pierwszy Dzień Wiosny, uczestnicząc w „The Rainbow Day”. Na początku organizatorzy przywitali wszystkich gości oraz przedstawili  siedem drużyn symbolizujących kolory tęczy. Po prezentacji poszczególnych zespołów poproszono Panią Koordynator Cheryl Stachel o pełnienie roli Głównego Sędziego podczas zawodów.

W hali sportowej czekało na uczniów 7 stacji w kolorach tęczy, które dzięki zaangażowaniu Pani Marty Zemły oraz uczniów z klasy 6PP (Stage 6) zostały pięknie opisane i przystrojone plakatami. Oprócz przygotowania stacji uczniowie z zaangażowaniem pełnili role współorganizatorów i sędziów, za co należą się im wielkie brawa! Wszyscy zawodnicy brali aktywny udział w konkurencjach sportowych na wesoło, podczas których było dużo śmiechu, pozytywnej energii i dobrej zabawy. Po zakończeniu pierwszej części przyszedł czas na ugaszenie pragnienia wodą i delektowanie się słodkościami, a następnie zorganizowano dla dzieci tańce, które wywołały ogólne szaleństwo.

W drugiej części programu uczniowie z pełnym zaangażowaniem wzięli udział w wyścigach z użyciem różnych przyborów. Ostatecznie nagrodzono trzy najlepsze miejsca zarówno w konkurencjach na wesoło jak i w wyścigach. Uczniowie przyjęli z rąk Pani Dyrektor Jolanty Kałuży oraz Pani Koordynator Cheryl Stachel dyplomy wraz z wyrazami uznania i podziwu dla wszystkich uczestników.

Gratulujemy zwycięzcom, każdemu zawodnikowi z osobna i dziękujemy za „fair play” oraz postawę prawdziwego sportowca!

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich nauczycieli, którzy z zaangażowaniem pomagali przeprowadzić ten wyjątkowy Pierwszy Dzień Wiosny.

POWRÓT