Nowy rok szkolny rozpoczęty

Pierwsze dni nowego roku szkolnego za nami. Cudownie było wrócić w mury naszej Szkoły, spotkać swoich szkolnych przyjaciół, kolegów, ulubionych nauczycieli i usiąść przy stoliku w swojej klasie! Czekaliśmy na to od marca. To ponad pięć miesięcy!

Jest trochę inaczej. Wszyscy troszczymy się jeszcze bardziej o zdrowie swoje i swoich kolegów. Poza szkolną klasa nosimy maseczki, przy wejściu do szkoły sprawdzamy swoją temperaturę, często myjemy i dezynfekujemy dłonie, staramy się być bardzo ostrożni, bo wszyscy chcemy spotykać się codziennie razem, w naszej Szkole aż do następnych letnich wakacji. Wierzymy, ze to się uda!

W nowy roku szkolnym 2020/2021 Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom i wszystkim Przyjaciołom naszej Szkoły życzymy wielu dobrych dni, sukcesów, bezpieczeństwa i zdrowia!