Bramki z wodną mgłą nano srebra

Nasza szkoła jest świetna zabezpieczona przed rozprzestrzenianiem się wirusów i innych drobnoustrojów. Niewiele placówek może się pochwalić systemami dezynfekcji osób i ich rzeczy na takim poziomie technologicznym jak zamontowane u nas automatyczne bramki z wodną mgłą z NANO SREBRA.  Skuteczność została potwierdzona w badaniach przeprowadzonych w wiodących ośrodkach naukowych w Polsce. A działanie ich jest proste, wystarczy przejść przez bramkę, gdy jest w stanie gotowości (pali się wtedy zielona strzałka). Wszystko jest zautomatyzowane, więc system sam rozpoczyna i  kończy rozpylanie mgiełki z preparatem nano srebra.
Bramki są zamontowane przy wejściach do budynku: w liceum, szkole podstawowej (wejście przez szatnię) oraz w budynku przy Witosa 23
Wasze bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.