Zjazdy, strzelanie i przygoda – wspomnienia z wyjazdu integracyjnego

Nasze klasy 4 i 5 primary programme miały niezapomnianą okazję spędzić czas w Base Camp w Istebnej, gdzie czekało na nie mnóstwo przygód! Już od pierwszych chwil dzieci poczuły ekscytację, zanurzając się w malownicze otoczenie lasów i gór. Zjazdy na tyrolce oraz wspinaczka w parku linowym dostarczyły mnóstwo śmiechu i pozytywnej adrenaliny.

Cały wyjazd był pełen wyzwań – od marszów na orientację po zabawy integracyjne, które nie tylko wzmacniały więzi w grupie, ale też uczyły współpracy i wzajemnego zaufania. Czas spędzony w Base Camp pozwolił dzieciom oderwać się od codziennych obowiązków i w pełni cieszyć się naturą oraz aktywnością na świeżym powietrzu. To była wycieczka, która na długo pozostanie w ich pamięci!