Zakończenie roku szkolnego klas Checkpoint, BLG i IGCSE1

„Rok szkolnym 2019/2020 uważam za zakończony!”. Te słowa Pani Dyrektor, Jolanty Kałuży wybrzmiały w piątkowe popołudnie w auli naszej Szkoły. Dzięki nowoczesnej technologii w ceremonii zamknięcia kolejnego okresu nauki mogli zdalnie wziąć udział wszyscy uczniowie, ich rodzice i nauczyciele wszystkich klas. Osobiście swoje świadectwa szkolne i certyfikaty odebrali uczniowie klasy IGCSE1. Fakt, że większość z nas łączyła się z koleżankami, kolegami, ulubionymi nauczycielami i obserwowała uroczystość online tylko potęgował wzruszenie i nie ujmował ani trochę podniosłości panującemu nastrojowi. Kończące uroczystość, przepiękne wykonanie „Fields of Gold” Stinga przez Panie Kasię Wróblewską i Olę Węglarzy, wzajemne gratulacje, podziękowania i wspólne zdjęcie pozwoliły nam na chwilę zapomnieć, jak trudnymi i wymagającymi były ostatnie miesiące kończącego się roku szkolnego. Bezpiecznych i słonecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!