Szkoła międzynarodowa w Katowicach - CSIS Katowice

Logo Complex of Silesian International School
  • ul. Wincentego Witosa 18
  • 40-832 Katowice

14.04.2018 w Katowicach odbył się XII Otwarty Turniej Oyama Karate o Puchar Dyrektora "Szkoły jak Dom".
W zawodach wystartowało blisko 100 dzieci w wieku od 4 do 14 lat w KATA oraz trzech konkurencjach sprawnościowych.

Rywalizacja w poszczególnych konkurencjach sprawnościowych i specjalistycznych jak zwykle była bardzo zacięta, a dzieci kolejny raz wykazały się ogromną determinacją i wolą walki.

W tym roku w konkurencji "Odpoczynek Samuraja" wystartowali również rodzice, którzy swoją postawą i determinacją dostarczyli wszystkim wielu wrażeń.

Turniej został zorganizowany pod patronatem Pani dyrektor SZKOŁY JAK DOM Jolanty Kałuży, firmy ZDROWY RUCH oraz ŚLĄSKIEGO STOWARZYSZENIA SZTUK WALK WSCHODU WR1 OYAMA KARATE KATOWICE

Wyniki w konkurencji "Seiken-Chudan-Tsuki" w poszczególnych grupach wiekowych (A-K):
A - 2013, 2012 Dziewczyny    1 miejsce Blanka M. przedszkole
A - 2013, 2012 Dziewczyny    2 miejsce Anna J. przedszkole
A - 2013, 2012 Dziewczyny    3 miejsce Lena B. przedszkole
B - 2013, 2012 Chłopcy    1 miejsce Krzysztof C. zerówka
C - 2011 Dziewczyny    1 miejsce Karolina B. klasa 1
C - 2011 Dziewczyny    3 miejsce Anika K. klasa 0
D - 2011 Chłopcy    1 miejsce Michał S. klasa 0
D - 2011 Chłopcy    2 miejsce Karol R. klasa 1
D - 2011 Chłopcy    3 miejsce Eric D. stage2
E - 2010 Dziewczyny    1 miejsce Zuzanna K. klasa 1
E - 2010 Dziewczyny    2 miejsce Julia K. stage3
E - 2010 Dziewczyny    3 miejsce Wiktoria M. stage3
F - 2010 Chłopcy    1 miejsce Maciej J. klasa 1
F - 2010 Chłopcy    2 miejsce Wiktor B. klasa 2
F - 2010 Chłopcy    3 miejsce Kajetan J. klasa 2
G - 2009, 2008 Dziewczyny    1 miejsce Wiktoria M. klasa 4
G - 2009, 2008 Dziewczyny    2 miejsce Helena B. klasa 4
G - 2009, 2008 Dziewczyny    3 miejsce Martyna K. klasa 4
H - 2009, 2008 Chłopcy    1 miejsce Maciej C. klasa 3
H - 2009, 2008 Chłopcy    2 miejsce Luca S. stage5
H - 2009, 2008 Chłopcy    3 miejsce Maciej P. klasa 3
J - 2007, 2006, 2005, 2004 Dziewczyny    1 miejsce Agnieszka Ł. klasa 7
J - 2007, 2006, 2005, 2004 Dziewczyny    2 miejsce Natalia P. klasa 7
J - 2007, 2006, 2005, 2004 Dziewczyny    3 miejsce Katarzyna W. klasa 7
K - 2007, 2006, 2005, 2004 Chłopcy    1 miejsce Stanisław P. klasa 5
K - 2007, 2006, 2005, 2004 Chłopcy    2 miejsce Grzegorz D. klasa 4
K - 2007, 2006, 2005, 2004 Chłopcy    3 miejsce Paweł W. klasa 7

Wyniki w konkurencji "Odpoczynek Samuraja" w poszczególnych grupach wiekowych (A-K):
A - 2013, 2012 Dziewczyny    1 miejsce Blanka M. przedszkole
A - 2013, 2012 Dziewczyny    3 miejsce Imayavasni J. stage1
B - 2013, 2012 Chłopcy    2 miejsce Oliwier P. przedszkole
B - 2013, 2012 Chłopcy    3 miejsce Harjith R. stage1
C - 2011 Dziewczyny    2 miejsce Maria Ł. klasa 0
C - 2011 Dziewczyny    3 miejsce Anika K. klasa 0
D - 2011 Chłopcy    1 miejsce Tomek D. klasa 1
D - 2011 Chłopcy    2 miejsce Ryszard B. klasa 0
D - 2011 Chłopcy    3 miejsce Marcin N. klasa 1
E - 2010 Dziewczyny    1 miejsce Zuzanna K. klasa 1
E - 2010 Dziewczyny    2 miejsce Sarah S. klasa 2
E - 2010 Dziewczyny    3 miejsce Julia K. stage3
F - 2010 Chłopcy    1 miejsce Maciej J. klasa 1
F - 2010 Chłopcy    2 miejsce Wiktor B. klasa 2a
F - 2010 Chłopcy    3 miejsce Michał Ż. klasa 2a
G - 2009, 2008 Dziewczyny    1 miejsce Helena B. klasa 4
G - 2009, 2008 Dziewczyny    2 miejsce Alicja J. klasa 3
G - 2009, 2008 Dziewczyny    3 miejsce Ania M. klasa 3
H - 2009, 2008 Chłopcy    1 miejsce Maciej C. klasa 3
H - 2009, 2008 Chłopcy    2 miejsce Szymon G. klasa 3
H - 2009, 2008 Chłopcy    3 miejsce Daisuke A. stage4
J - 2007, 2006, 2005, 2004 Dziewczyny    1 miejsce Zuzanna K. klasa 7
J - 2007, 2006, 2005, 2004 Dziewczyny    2 miejsce Mariam S. klasa 7
K - 2007, 2006, 2005, 2004 Chłopcy    1 miejsce Maksymilian N. klasa 5
K - 2007, 2006, 2005, 2004 Chłopcy    2 miejsce Filip C. klasa 4
K - 2007, 2006, 2005, 2004 Chłopcy    3 miejsce Franciszek R. stage6

Wyniki w konkurencji "Twardziel" w poszczególnych grupach wiekowych (A-K):
J - 2007, 2006, 2005, 2004 Dziewczyny    1 miejsce Natalia P. klasa 7
J - 2007, 2006, 2005, 2004 Dziewczyny    2 miejsce Katarzyna W. klasa 7
J - 2007, 2006, 2005, 2004 Dziewczyny    3 miejsce Zuzanna K. klasa 7
K - 2007, 2006, 2005, 2004 Chłopcy    1 miejsce Eryk S. klasa 7
K - 2007, 2006, 2005, 2004 Chłopcy    2 miejsce Paweł W. klasa 7
K - 2007, 2006, 2005, 2004 Chłopcy    3 miejsce Maksymilian N. klasa 5

Wyniki w konkurencji "KATA" w poszczególnych grupach wiekowych (A-K):
H - 2009, 2008 Chłopcy    1 miejsce Luca S. stage5
G - 2009, 2008 Dziewczyny    2 miejsce Wiktoria M. klasa 4
G - 2009, 2008 Dziewczyny    3 miejsce Helena B. klasa 4
J - 2007, 2006, 2005, 2004 Dziewczyny    2 miejsce Katarzyna W. klasa 7
J - 2007, 2006, 2005, 2004 Dziewczyny    3 miejsce Agnieszka Ł. klasa 7

Gratulujemy uczestnikom

POWRÓT