Wybory do samorządu szkolnego w Complex of Silesian International Schools

23 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego w pionie CP1-CP3. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swój program na wspólnym spotkaniu. Nie zabrakło chwytliwych postulatów i obietnic wyborczych. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwała opiekunka samorządu - Pani Izabela Fulara, która odpowiedzialna była za prawidłowy ich przebieg i zachowanie tajności głosowania.
Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącą Szkoły została Pola Krawczak, pierwszym wiceprzewodniczącym Kirill Pochernikov, a drugim wiceprzewodniczącym Arav Raiput.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnych funkcji. Wszystkich uczniów klas CP1-CP3 zapraszamy do włączenia się w działalność samorządu.