Wspólnie kończymy trudny ale udany rok szkolny

W piątek 25 czerwca pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Jak w swoim przemówieniu stwierdziła nasza Pani Dyrektor, nie był to rok łatwy. Raptem dopiero w ostatnich jego kliku tygodniach mogliśmy wrócić do murów naszej Szkoły, nacieszyć się wzajemnymi, bezpośrednimi kontaktami z rówieśnikami, szkolnymi kolegami i nauczycielami; pojechać na wspólne wycieczki, spotkać się na lekcjach w naszych klasach czy pograć w piłkę na szkolnym boisku. Mimo to, daliśmy radę! Wielu z nas osiągnęło świetne wyniki w nauce, zdobyło świadectwa z wyróżnieniem, trofea w konkursach międzyszkolnych i turniejach sportowych. Można więc chyba powiedzieć, że mijający rok szkolny był czasem trudnym, ale i jednocześnie udanym. Teraz pozostaje nam jedynie zwieńczyć go dwumiesięcznym okresem wakacyjnej laby i beztroski! Do zobaczenia we wrześniu!