Wspaniały dzień na Farmie Dyni z naszymi przedszkolakami!”

"🎃🍂🌽 Nasze przedszkolaki miały absolutną frajdę podczas ostatniej wycieczki na farmę dyń ! ! 🚜🌾🌟🍁🐓

Świeciło słońce, a rześkie jesienne powietrze wprawiało w doskonały nastrój. Dzieci zostały powitane przez hektary żywych pomarańczowych dyń.

Byli podekscytowani odkrywaniem kolorowej różnorodności dyń, w tym oszałamiającej lawendy i wysokich słoneczników. 🌻💜

Kolejną bardzo ciekawa dla nich atrakcją były niekończące się rzędy dużych i pięknych tykw.

Oprócz dobrej zabawy było to także wspaniałe doświadczenie edukacyjne dla naszych przedszkolaków! Wycieczka była praktyczną okazją do zrozumienia cyklu życia dyni, od nasion do zbiorów. Co więcej dowiedziały się również o znaczeniu dyni w tradycjach jesiennych.

Zobacz nasz album ze zdjęciami naszych małych farmerów pośród pomarańczowej krainy czarów! 📸#Winnie The Pooh#KindergartenAdventures #PumpkinFarmFun #HappyKids#"