The Child an Parent Masterpiece

Konkurs "Child and Parent Masterpiece 2018" dobiegł końca. W tym roku tematem konkursu było "Ratujmy Drzewa", a 26 niezwykłych dzieł sztuki dotyczyło problemu ścinania drzew na naszej Ziemi. Wszystkie prace były wystawione na szkolnym korytarzu przez kilka tygodni, by mogli oceniać je rodzice, przyjaciele, krewni, dzieci oraz nauczyciele. Wybór najlepszej pracy stanowił trudne wyzwanie, ponieważ wszystkie były wspaniałe, prezentujące szczytne idee przekazania światu konieczności ratowania drzew, które chronią nasze życia każdego dnia. Niestety, tylko jedno dzieło mogła zwyciężyć. Współpraca Sakshamma ze Stage 3b i jego mamy zaowocowała stworzeniem zwycięskiej, najbardziej podziwianej pracy, nagrodzonej pierwszym miejscem.

Gratulacje!