Rekolekcje szkolne IV-VII, Gimnazjum, Liceum

W dniach od 19 do 21 marca 2018 roku, uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej, gimznazjum oraz liceum przeżywali swoje wielkopostne rekolekcje. Poprowadził je dla nas ojciec Bartosz ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, proboszcz parafii na Koszutce.

Młodsi uczniowie dowiadywali się jak wypełniać wolę Pana Boga poznając Jonasza, proroka Starego Testamentu a ich starsi koledzy oglądali fragmenty "Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i Stara Szafa" opatrzone komentarzem ojca rekolekcjonisty, który pokazał chrześcijańskie motywy występujące w tej produkcji.

Drugiego dnia była okazja do skorzystania z sakramentu pokuty, w czasie którego przeżywaliśmy nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Trzeciego dnia wspólnie z pionem I-III kończyliśmy szkolne rekolekcje.