Szkoła międzynarodowa w Katowicach - CSIS Katowice

Logo Complex of Silesian International School
  • ul. Wincentego Witosa 18
  • 40-832 Katowice

Szanowni Państwo,

Rodzice uczniów Zespołu Szkół Prywatnych w Katowicach, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły,

Pragniemy przedstawić Państwu i zarekomendować ofertę, jaką przygotowała dla Państwa nasza szkolna kuchnia. Szkolna stołówka, z której korzystają Państwa dzieci w dniach nauki jest, co prawda, nieczynna, jednakże firma gastronomiczna, która zajmuje się jej obsługą, funkcjonuje nadal i chce Państwu zaoferować korzystanie z przygotowanych przez nią posiłków do samodzielnego odbioru z budynku Szkoły lub z dowozem do Klienta (do 5 km od budynku Szkoły bezpłatnie). Koszt posiłku (zupa i drugie danie, mięsne lub wegetariańskie) wynosi 20 zł.

A oto przykładowe menu

Zamówienia telefoniczne przyjmowane będą w godzinach 9.00 – 11.00, osobisty odbiór i dowóz posiłków do Klienta odbywał będzie się 13.00 a 14.00. Płatność kartą lub gotówką.

Wszystkie dania przygotowywane będą z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa zdrowotnego.

W celu rozpoznania zainteresowania z Państwa strony rekomendowaną powyżej usługą gastronomiczną uprzejmie prosimy tych z Państwa, którzy chcieliby z niej korzystać, o kontakt telefoniczny z numerem +48 605 431 700 począwszy od dnia 29 kwietnia. Usługa świadczona będzie od 11 maja, od poniedziałku do piątku, niemniej planujemy rozszerzenie jej świadczenia również o soboty i niedziele. Oczywiście istnieje możliwość korzystania z posiłków tak w wybrane dni tygodnia, po uprzednim zgłoszeniu, jak i w systemie abonamentowym.

Oczywiście oferta kierowana jest nie tylko bezpośrednio do Rodziców uczniów, Nauczycieli czy innych Pracowników Szkoły, zatem uprzejmie prosimy o jej rozpowszechnianie wśród znajomych i współpracowników. W trudnej, nieprzewidzianej sytuacji, w jakiej znalazły się obecnie tysiące podmiotów, wzajemne wsparcie, budowanie systemu wzajemnych rekomendacji i poleceń świadczonych usług dla niektórych przedsiębiorców mają niebagatelne znaczenie. Zachęcamy zatem Państwa serdecznie do skorzystania z oferty, co wielu z nas pomoże rozwiązać problem konieczności codziennego robienia zakupów i zaoszczędzić czas spędzony w kuchni, zaś firmie karmiącej nas na co dzień w szkolnej stołówce i jej pracownikom pomoże bezpiecznie przejść przez trudny okres, w którym nie odbywają się zajęcia szkolne. Serdecznie polecamy!

POWRÓT