Projekt: Pasjonująco i Fizycznie

Projekt "Pasjonująco i Fizycznie" jest ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy lubią interdyscyplinarne wyzwania. Daje on możwliość zaprezentowania zarówno swoich pasji, jak i merytorycznej wiedzy z zakresu fizyki.

Projekt przewiduje kilka etapów:

1. Przygotowanie plakatu w formacje A3 na temat swojej pasji, na którym widoczne są fizyczne aspekty.

Na początku grudnia 2018r. zostanie przygotowana wystawa wszystkich prac konkursowych.

2. Zaprezentowanie przed klasą i społecznością szkolną swojej pasji, opowiedzenie o sposobach realizacji, o tym gdzie i jak fizyka pomaga osiagać lepsze wyniki, rezulataty, w zależności od tego czy jest to sport, sztuka czy inny apekt życia.

3. Wykonanie fizycznych doświadczeń, które pozwolą rozumieć dogłębniej mechanizmy działania, a tym samym rozwijać swoje pasje, pozwolą doskonalić się w tym, co uczeń lubi i kocha.

4. Udział ( w miarę możlwiości) w zajęciach ucznia, który realziuje swoją pasję, np treningu, koncert lub popis muzyczny.

5. Zorganizowanie spotkań z ciekawymi ludźmi z pasją, w celu inspirowania młodych ludzi.

Zachęcamy wszystkich do udziału!