Piknik Naukowy w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum

8 czerwca 2018 roku uczniowie naszych szkół wraz z p.Marta Skwarek wzięli aktywny udział w plenerowym rodzinnym Pikniku Nauki i Kultury. Był to już szósty taki piknik organizowany przez Park Naukowo-Technologiczny "Euro-Centrum" w Katowicach.

Podobnie jak w poprzednich latach, stoisko Zespołu Szkół Prywatnych cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nasi uczniowie przygotowali wiele atrakcji dla odwiedzających piknik rodzin z dziećmi. Były zarówno doświadczenia i pokazy, jak również gry i konkursy. Każdy, kto wziął w nich udział, mógł liczyć na nagrodę. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz i demonstracja robota z klocków LEGO sterowanego przez tablet a także drona autorstwa naszego ucznia Miłosza Wąsacza.

Bardzo serdecznie dziękujemy za aktywność i zaangażowanie!