Koncert Uczniów Complex of International Silesian Schools oraz Liceum

Jesteśmy bardzo dumni z naszych Uczniów, którzy są jednocześnie studentami Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.  22 maja 2018 roku ci wspaniali soliści zagrali końcoworoczny koncert pianistyczny. Popis odbył się w zabytkowej auli Akademii Muzycznej. Wystąpiło dziesięcioro artystów, których gra niezmiernie nas wzruszyła: Liu Wei (2IGCSE), Zhang Yinghan (3CP), Song Wanying (2IGCSE), Chen Yu (2IGCSE), Xue Naizhe (2IGCSE), Huang Hanshi (1IGCSE), Zhang Enxu (1IBDP), Qiu Xin Yue (BLG), Cui Yining (BLG) oraz Zhong Yong Huan (BLG). Gratulujemy Wam ogromnego sukcesu! Jesteśmy pod wrażeniem pracy włożonej w grę na fortepianie a także wysokich wyników w nauce.

Uczniów dopingowała wychowawczyni lub wychowawczyni z ubiegłego roku, czyli Joanna Stebel.