Informatyka z Little Bit Academy

Z ogromną satysfakcją ogłaszamy wprowadzenie nowych, autorskich zajęć z informatyki w naszej szkole podstawowej. Będą one prowadzone przez Little Bit Academy. Naszym celem jest nie tylko zapewnić naszym uczniom solidne podstawy w dziedzinie technologii, ale również rozwijać ich kreatywność, inne, tzw. kompetencje miękkie oraz zdolność do tworzenia własnych projektów.

Podczas lekcji będziemy kłaść nacisk na mądre i kreatywne korzystanie z komputerów. Chcemy, aby nasi uczniowie nie tylko umieli posługiwać się technologią, ale także byli w stanie ją wykorzystywać jako narzędzie do rozwiązywania problemów i tworzenia innowacyjnych projektów. Nasza kadra pedagogiczna skupia się na tym, aby nauka była fascynująca i angażująca, a nie tylko teoretyczna.
Ponadto, będziemy rozwijać umiejętności takie jak współpraca i kreatywność. Wierzymy, że te kompetencje są niezbędne w dzisiejszym świecie, a nauka informatyki może być doskonałą okazją do ich rozwijania. Poprzez pracę w grupach i projektowe podejście do nauki nasi uczniowie będą mieli okazję do rozwijania umiejętności interpersonalnych i pracy w zespole.

Little Bit Academy ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu technologii i informatyki. Jesteśmy przekonani, że ich wiedza i zaangażowanie przyczynią się do rozwoju umiejętności naszych uczniów oraz przygotują ich do przyszłych wyzwań. Wierzymy, że będzie to dla nich nie tylko źródło wiedzy, ale również inspiracja do tworzenia i odkrywania nowych możliwości.