Halloween w stages 1-6

Po długiej przerwie znowu mogliśmy świętować halloween! We wszystkich salach zagościły kolorowe potwory, włochate pająki, zabawne duszki, dynie i wiele, wiele innych... Aula szkoły została przekształcona w scenę z książki L. Carroll: "Alicja w Krainie Czarów", która była tematem przewodnim naszego halloweenowego balu.
Klasy 1 i 2 świetnie się bawiły podczas niesamowitego, pełnego niespodzianek przyjęcia. Dzieci poprzebierane w kostiumy chętnie brały udział w różnych konkursach, wspólnych zabawach oraz smakowitym poczęstunku. Szaleństwu nie było końca.

Starsze klasy również doskonale spędziły czas. Kolorowe reflektory, tajemniczy dym oraz fantastyczna muzyka wprawiła każdego w doskonały nastrój. Również nauczyciele postanowili się przebrać! To było niezapomniane wydarzenie!