Co tak naprawdę oznaczają Święta?

Czy kiedyś zastanawialiście się nad prawdziwym znaczeniem Świąt Bożego Narodzenia? Uważa się, że słowo "Christmas" pochodzi z połowy XIX wieku, a jego znaczenie to "niemyślenie o sobie, tylko o innych i o tym, jak sprawić im największą radość - oto rzeczywiste znaczenie Świąt." Właśnie to starały się oddać dzieci z Primary podczas przedstawień jasełkowych 12 i 13 grudnia.Wspaniałe występy młodych ludzi udowodniły, że Boże Narodzenie to czas największej refleksji nad naszym życiem. Przede wszystkim jednak jest to czas dzielenia się z tymi w potrzebie. Czas dawania i otrzymywania nie tylko darów materialnych, ale i nadziei, radości i szczęścia, których zdajemy się nie rozumieć na co dzień. Przedstawienie zakończyło się ciepłymi życzeniami, które teraz kierujemy do wszystkich Państwa...

Niech duch miłości wypełni Państwa serca i domostwa. Niech każdy z nas znajdzie powody do radości.

Wesołych Świąt!