Bal Karnawałowy 2019 Primary School

Tegoroczny bal karnawałowy w Complex Of Silesian International Schools odbył się w ostatni dzień karnawału. Żegnając zimę, na miejsce tegorocznego wydarzenia wybraliśmy salę balową w pałacu Królowej Śniegu. Zima była także motywem przewodnim przyjęcia. Dodatkową atrakcją był wernisaż wystawy portretów Królowej Śniegu narysowanych przez uczniów naszej szkoły. Najlepsze prace zostały wyróżnione nagrodami podczas oficjalnego zakończenia.
W czasie imprezy nie zabrakło występów przygotowanych przez starsze dzieci. Były tańce i konkursy sprawnościowe. Najlepsi uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy. Wyróżniliśmy też najciekawsze, najbardziej pomysłowe a także wykonane własnoręcznie kostiumy. Zrobiliśmy wspólne zdjęcia, które będą pamiątką miłych chwil.
Organizatorzy balu dziękują uczestnikom za uśmiech, Rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych strojów oraz uczniom:  stage 5  za występy  a stage 6 za wszelką pomoc.